Показано 1–15 із 16

Жировловлювач промисловий (сепаратор жиру) СЖК 14.4-2,0

32710 

Жировловлювач промисловий (сепаратор жиру) СЖК 5.0-0,7

14623 

Жировловлювач промисловий підземний (сепаратор жиру) СЖК 21.6-2,25

34719 

Жировловлювач промисловий підземний (сепаратор жиру) СЖК 21.6-2,5

35831 

Жировловлювач промисловий підземний (сепаратор жиру) СЖК 25.2-2,8

38543 

Жировловлювач промисловий підземний (сепаратор жиру) СЖК 28.8-3,5

47094 

Жировловлювач промисловий підземний (сепаратор жиру) СЖК 25.2-3,0

41180 

Жировловлювач промисловий підземний (сепаратор жиру) СЖК 36.0-4,0

51005 

Жировловлювач промисловий цеховий (сепаратор жиру) СЖК 2.5-0,2

7557 

Жировловлювач промисловий цеховий (сепаратор жиру) СЖК 3.6-0,5

12674 

Жировловлювач промисловий цеховий (сепаратор жиру) СЖК 2.0-0,1

4869 

Жировловлювач промисловий цеховий (сепаратор жиру) СЖК 2.8-0,3

9778 

Жировловлювач промисловий цеховий (сепаратор жиру) СЖК 3.2-0,4

11380 

Жировловлювач промисловий (сепаратор жиру) СЖК 5.4-0,8

16074 

Жировловлювач промисловий цеховий (сепаратор жиру) СЖК 4.3-0,6

14142 

Жировловлювачі промислові для встановлювання в підвальних технічних приміщеннях – це технічне обладнання для підприємств харчової сфери діяльності. Продукція використовується для якісної очистки стічних вод від жирів рослинного і тваринного походження. Основне завдання таких жировловлювачів – зберегти цілісність каналізаційних труб і запобігти пошкодженню системи.

 

Купити жировловлювачі промислові для встановлювання в підвальних технічних приміщеннях – вигода

 

Особливість будь-якого жировловлювача в доцільності покупки. Відносно недороге за ціною обладнання здатне заощадити власнику бізнесу на ремонтно-відновлювальні роботи інженерних мереж. Зокрема, на:

 

  • Заміні каналізаційних труб.
  • Проведення очисних заходів при засміченнях.
  • Виплаті штрафу державі за неякісні стоки, які надходять в загальноміську систему.

 

Ціна промислового жировловлювача виходить значно дешевше, ніж разова оплата послуг по ремонтно-відновлювальним роботам в умовах будь-якого підприємства. І це без урахування простою, який неминучий при аварії на каналізаційних стоках.

 

Види промислових жировловлювачів для підвальних приміщень

 

На ринку України обладнання прийнято розділяти на стандартне, напівпрофесійного і професійного типу. А виробники поділяють жировловлювачі на наступні категорії:

 

  • Для HoReCa. Кафе, бари та ресторани. Малі розміри, невелика продуктивність і низька ціна – критерії, які коротко описують подібні системи очищення від жиру.
  • Системи очищення для малих підприємств і столових громадського харчування. Головна особливість жировловлювачів в принципі роботи. А точніше – в способі очищення обладнання від жирів. Як правило, це автономні системи, здатні самостійно відкачувати жири в спеціальні накопичувачі.
  • Цехові жировловлювачі. Орієнтовані на великі підприємства, що займаються обробкою напівфабрикатів рослинного і тваринного походження. Обладнанню властиво володіти високою потужністю. Через що, у очисних систем великі розміри і вище ціна. Купити промисловий жировловлювачі для підвального приміщення вигідно підприємствам громадського харчування, супермаркетам і малим виробництвам м’ясної продукції.

 

Купити жировловлювач для підвальних технічних приміщень – найкраща ціна

 

Особливість обладнання для очищення стічних вод від жиру в складності підключення до каналізаційної системи. Особливо в тих випадках, коли вже є розведена лінія і потрібен тільки монтаж жировловлювача. У таких випадках краще звернутися безпосередньо до виробника очисного обладнання. Таке рішення допоможе усунути будь-які проблеми з сумісністю.

 

Купити жировловлювачі промислові для встановлювання в підвальних технічних приміщеннях вигідно в компанії Полімер-Комплект. Підприємство орієнтоване якраз на нестандартні умови монтажу жировловлювачів. Компетентні фахівці зможуть швидко розрахувати продуктивність системи і запропонувати найбільш ефективне і недороге за ціною рішення.