Показано 1–15 із 20

Жировловлювач побутовий під мийку (сепаратор жиру) СЖ 0,5-0,04 “Оптима”

1695 

Жировловлювач побутовий під мийку (сепаратор жиру) СЖ 0,5-0,04 Ф “Оптима” з фільтром

2025 

Жировловлювач на 60 літрів СЖ 0,5-0,06 “Оптима – 60”

2045 

Жировловлювач на 60 літрів СЖ 0,5-0,06 “Оптима – 60” Ф (зі змінними фільтрами)

2205 

Жировловлювач під мийку побутовий (сепаратор жиру) СЖ 0,5-0,06

2379 

Жировловлювач побутовий під мийку (сепаратор жиру) СЖ 0,5-0,06 Ф – з фільтром

2638 

Жировловлювач під мийку універсальний (сепаратор жиру) СЖ 0,5-0,06 “Арктика”

2379 

Жировловлювач під мийку універсальний (сепаратор жиру) СЖ 0,5-0,06 Ф “Арктика” з фільтром

2638 

Жировловлювач (сепаратор жиру) під мийку СЖ 1,5-0,21

8289 

Жировловлювач (сепаратор жиру) під мийку СЖ 1,5-0,26

9012 

Жировловлювач під мийку (сепаратор жиру) СЖ 0,5-0,07

3484 

Жировловлювач під мийку (сепаратор жиру) СЖ 0,5-0,09

4334 

Жировловлювач під мийку (сепаратор жиру) СЖ 1,0-0,1

5100 

Жировловлювач під мийку (сепаратор жиру) СЖ 1,0-0,15

6333 

Жировловлювач промисловий цеховий (сепаратор жиру) СЖК 2.5-0,2

7557 

Жировловлювачі для установки всередині будівель – це технічне обладнання, яке встановлюється для очищення стічних вод в каналізаційних системах. Монтуються вони всередині житлових і нежитлових приміщень. Установка виконується в зливний стояк до місця скидання рідких відходів в каналізацію. Особливість таких жировловлювачів в комплексному очищенні. Крім вилову масла і жирів, обладнання здатне затримувати тверді габаритні відходи, які можуть забити загальну систему каналізації.

 

Чому краще купити жировловлювач для установки всередині будівлі

 

Будь яке засмічення, незалежно від вмісту стічних вод, має один негативний фактор – припинення працездатності всієї системи. Простіше не допускати подібних випадків. А за ціною, значно дешевше відловлювати забруднення, ніж виконувати поточний або капітальний ремонт каналізації. До того ж, жирні кислоти, що містяться в системі, здатні руйнувати трубопровід:

 

  • При засміченні збільшується тиск рідини в системі, що загрожує розривом труб.
  • Жирні кислоти, при певних умовах, здатні руйнувати систему зсередини.

 

Є ще регламент комунальних господарств, які перевіряють гранично-допустиму концентрацію (ГДК) стічних вод, що скидаються в міську каналізацію. Через відсутність жировловлювача можна отримати штраф від держави.

 

Які жировловлювачі для монтажу всередині будівель бувають – види

 

Очисні системи для вилову масла і жиру можуть бути з повним або частковим відкачуванням. Перший варіант передбачає утилізацію накопичених жирів спеціальною машиною. Для цього потрібно подбати про фізичну можливість відкачування. Жировловлювачі встановлюються ближче до стіни будівлі, де під трубу септика виводиться патрубок від очисного обладнання.

 

Другий варіант передбачає автоматичний збір жирів в спеціальні ємності (діжки). При заповненні ємностей потрібно викликати фахівців компанії, що займаються утилізацією жирів. Таке рішення менш зручне для споживача, але здатне значно заощадити на обслуговуванні.

 

Жировловлювачі для установки всередині будівель можуть бути і побутовими, з механічною чисткою обладнання. Такі системи найчастіше встановлюються в приватних багатоповерхових будинках, де використовуються септики. Особливість побутової очисної конструкції в більш ефективній роботі всієї каналізаційної системи. Менша ймовірність засмічення стічних трубопроводів.

 

Де купити жировловлювачі для установки всередині будівель – найкраща ціна

 

Специфіка цього обладнання в відсутності універсальності. Під кожні умови експлуатації потрібно точно розраховувати працездатність всієї системи. Не можна просто так купити будь-який жировловлювач і отримати необхідний результат. Тут враховується все – обсяг рідин, вміст, діаметри труб, висота обладнання щодо стічної системи. Краще відразу звернутися до профільних фахівців.

 

Цікавить мінімальна ціна жировловлювачів для установки всередині будівель – звертайтеся в компанію Полімер-Комплект. Продавець – виробник. А значить, зможе вирішити завдання будь-якої складності. Аж до виготовлення жировловлювача під вимоги замовника.