gallery/attachments-Image-Logo_PK_m_1

02090, Київ, вул.Калачівська, 11

+38044 4518918, +38044 4517518

+36066 4639872

p-k2006@ukr.net

Homokfogók

Піскоуловлювач "Клінінг 60" для прибирання приміщень

gallery/attachments-Image-Peskoulovitel_Klining-60_m_1

Пісколовлювач «Клінінг 60» призначений для зливу брудної води під час ручного прибирання приміщень.

Пісколовка оснащена заливний горловиною (d 300 mm) зі зручним кріпленням фільтрувального мішка для збору сміття.
Забруднена вода, після збирання, залпом зливається в горловину піскоуловлювача, проходить через закріплений на горловині піскоуловлювача фільтр-мішок і, очищена від зважених речовин і сміття, йде в каналізацію. Процедура проста і не вимагає ніяких зусиль і спеціальних навичок. Прибиральниця може просто, знявши кришку з горловини, злити відро також як в будь-який піддон і продовжувати роботу.

Піскоуловлювач "Клінінг 60" розрахований на залповий слив 20-35 літрів (2-3 відра).

Фільтр-мішок піскоуловлювача необхідно міняти, коли вода в песколовке затримується значно-довше. Перфорована перегородка влаштована таким чином, що дозволяє виробляти слив навіть при значному заповненні піскоуловлювача. Якщо при черговому скиданні Ви побачили що вода залишилася стояти в горловині - значить пора замінити мішок.
Зміна фільтр-мішка абсолютно не-складна. Просто зніміть фіксує хомут з ​​горловини піскоуловлювача, витягніть мішок і помістіть новий!

Фільтри-мішки для піскоуловлювача Ви також можете придбати у нас.
Завдяки компактним розмірам Ви можете розмістити пісколовку в будь-якому зручному місці. Піскоуловлювачі оснащуються поворотним гідрозатвором, що виключає проникнення неприємних запахів з каналізації. Для зручності підключення, піскоуловлювач комплектується подовжувальної гофрой. Для зливу води з пісколовки (при переміщенні піскоуловлювача або підготувати його до транспортування) досить опустити поворотні патрубки гідрозатвору в горизонтальне положення - вода самопливом піде в каналізацію.

Переваги пісколовок серії «Клінінг»:

ПіСКОУЛОВЛЮВАЧІ СЕРІЇ "КЛІНІНГ"

Піскоуловлювачі серії "Клінінг" призначені запобігання засмічення каналізаційних труб сміттям і осадом у вигляді піску і бруду, а також для максимальної зручності і ефективності роботи прибиральниць.

При прибиранні приміщень виникає необхідність кудись зливати брудну воду, яка містить до того-ж якусь кількість зважених часток (пісок, земля, сміття). У кращому випадку, прибиральниця може таку воду зливати в унітаз, в гіршому - в мийку. При цьому часто виникає ймовірність засмічення каналізаційних труб. Уникнути таких засмічень може допомогти піскоуловлювач серії "Клінінг".

Піскоуловлювачі для прибирання приміщень

Комфорт в рутинній роботі персоналу
Відсутність необхідності в додатковому обладнанні (ванни, піддони та ін.) - піскоуловлювачі оснащені власною зручною заливною горловиною.
Поворотний гідрозатвор - зручність монтажу і зливу води та гарантована відсутність запахів з каналізації
Зручність зміни фільтра - просто витягніть мішок і встановіть новий
Доступність фільтр-мішків - підійде стандартний ПП мішок для будівельного сміття
Піскоуловлювач «Клінінг» розработани для максимальної зручності і ефективності роботи персоналу
Устаткування відповідає Технічним умовам ТУ У 29.2-32306957-002: 2009 "СЕПАРАТОРИ ВОДО-ЖИРОВИХ ЕМУЛЬСІЙ") і Технічних умов ТУ У 25.2-32306957-001: 2007 "ЄМКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНІ З ПОЛІПРОПІЛЕНУ І ПОЛІЕТИЛЕНУ»
Устаткування захищеноі патентами №47415 «УСТАНОВКА ДЛЯ БЕЗПЕРЕРВНОГО РОЗДІЛЕННЯ НЕОДНОРІДНІХ СИСТЕМ ШЛЯХОМ ГРАВІТАЦІЙНОГО ОСІДАННЯ»


Интернет реклама