gallery/attachments-Image-Logo_PK_m_1

02090, Київ, вул.Калачівська, 11

+38044 4518918, +38044 4517518

+36066 4639872

p-k2006@ukr.net

Аксесуари

Компанія "ПолимерКомплект" працює на ринку України з осені 2003 року.

gallery/attachments-Image-PK-TM_ua

- зареєстрована торгова марка.

Жироуловлювачі
Піскоуловлювачітели
КНС-Міні

    Компанія «ПолимерКомплект», будучи офіційним торговим представником німецького концерну SIMONA A.G. пропонує зі складу в м.Київ високоякісні конструкційні пластики (лист, пруток, стрижні, профіль) для інженерних робіт при виробництві нестандартних, зварних, пластикових виробів застосовуються в промислових і побутових цілях. Дані матеріали використовуються в харчовій, хімічній промисловості, в машинобудуванні, в торгівлі і побуту.

Інженерні листові пластики застосовуються в будівництві ємностей для кислот і лугів, нестандартних ємностей великих розмірів, гальванічних ванн, резервуарів, басейнів, ємностей для води, а також для ємностей застосовуються в системах очищення каналізаційних стоків (колодязі, септики, сепаратори жиру - жироуловлювачі, що акумулюють резервуари , для футерування бетонних водоочисних резервуарів). Використання листових пластиків також можливо при виробництві хімічно стійких повітроводів службовців для відведення кислотних і лужних випарів.

Ми пропонуємо комплексні поставки пластика з можливістю здійснення робіт зі зварювання листових пластмас для комплектації і реконструкції гальванічних цехів (ємності, вентиляція), установці реакторів в цехах з виробництва пральних і миючих засобів, обладнання пластиковими ємностями харчових підприємств.

Основним напрямком діяльності компанії є виробництво ємностей та інших пластикових виробів з листових пластиків. У травні 2007 року накопичений досвід, напрацьовані і освоєння технології дали можливість нашому підприємству, першого на Україні, оформити і зареєструвати технічні умови на виробництво ємностей з листових пластиків. - ТУ У 25.2 - 32306957-001: 2007 "ЄМКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНІ З ПОЛІПРОПІЛЕНУ".

У січні 2010р. нами було отримано Патент на корисну модель №47415 ( "Сепаратор водожірових емульсій"), а вже в

квітні 2010 року зареєстрували Технічні умови ТУ У 29.2-32306957-002: 2009 "СЕПАРАТОРИ ВОДОЖІРОВИХ ЕМУЛЬСІЙ".

Продукція випускається за цими ТУ: жироуловлювачі, крохмалоуловітелі, нафтоуловлювачі, пескоуловители (грязеуловители). Це все обладнання служить для попереднього очищення (фільтрації, сепарації) каналізаційних стоків, до потрапляння їх в загальну каналізаційну мережу та на очисні споруди.

Дана продукція стала затребуваним серійним виробом на українському ринку, а зростаюча необхідність у захисті навколишнього середовища і відмінна продуктивність (ККД) щодо захисту каналізаційних трубопроводів зробили Жироуловители просто необхідними на підприємствах громадського харчування, торгівлі та харчової промисловості.


    Серед наших постійних клієнтів - ЗАТ "ФОЗЗІ" (мережа супермаркетів "Сільпо" і "Фора"), мережа супермаркетів "ЕКО", мережа супермаркетів "Наш Край", мережа ресторанів "Козирна карта", мережа кав'ярень "Кофе Хауз", Київська кондитерська фабрика "ROSHEN", ВАТ "Новотроїцький маслосирзавод", Канівський маслосирзавод (Торгова марка "Клуб сиру"), ЗАТ "Молліс", ЗАТ "Агроекопродукт" (торгова марка "ВЕРЕС"), мережі піцерій "Dominos Piza" і "Chelentano ", ТОВ" Сушія ".

    Завдяки багаторічному досвіду та широким можливостям виробництва і освоєним нами передовим технологіям, розкриваються великі перспективи для втілення в життя найсміливіших ідей і творчих задумів наших клієнтів.

     Індивідуальні та часом найнесподіваніші побажання призводять до нестандартних конструктивних рішень. Технологічні можливості, широкий вибір матеріалів, грамотні розрахунки досвідчених інженерів і технологів, точне і акуратне виробництво втілюють девіз нашої компанії: "ПолимерКомплект" - Гармонія якості для Вашого добробуту! ».

Ви зможете особисто переконатися в цьому, ставши одним із сотень наших клієнтів.

Продукція


Интернет реклама