gallery/attachments-Image-Logo_PK_m_1

02090, Київ, вул.Калачівська, 11

+38044 4518918, +38044 4517518

+36066 4639872

p-k2006@ukr.net

Жироуловлювачі

Сепаратор жиру вдає із себе ємність прямокутного або циліндричного типу, що складається з розділених перегородками технологічних відсіків, в яких відбувається процес сепарації водожірових емульсій і має відповідно впускний і випускний отвори або патрубки для підключення до мереж каналізації. У конструкції жировловлювача також може бути передбачено технологічний отвір для можливості підключення його до системи вентиляції.

У роботу сепаратора жиру (жироуловлювача) закладений принцип розділення неоднорідних систем під дією сил гравітації. Стічні води з жирами через впускний патрубок самопливом потрапляють в сепараторний відсік, розділений перегородкою, яка служить для уповільнення потоку і збільшення часу поділу фаз. В результаті дії сил гравітації відбувається відділення менш щільних жирових мас від води через що вони спливають вгору, а більш важкі частинки в результаті тієї ж гравітації випадають в осад на дно камери сепарації в жироуловлювача.

Принципова схема сепаратора жиру серії СЖ, виробництва компанії ПолімерКомплект виглядає наступним чином:

Схема - чертеж жироуловителя

1. Отвір (патрубок) для впуску стоків Ø 50 -200 мм
2. Отвір (патрубок) для виведення очищеної рідини в каналізацію.
3. Перегородка
4. Отвір для вентиляції Ø 50мм (в стандартній комплектації заглушено)
5. Зона збору шламів (осаждающихся фракцій)
6. Зона збору легких фракцій (жирів)

Комплектність поставки жировловлювача

Всі Жироуловлювачі компанії ПолімерКомплект постачаються з паспортом, в якому вказується дата продажу, гарантійні зобов'язання фірми, інструкція.
У паспорті на Жироуловлювач також міститься інструкція по установці і керівництво користувачеві щодо застосування та обслуговування жироуловлювача.
Кожному покупцеві жироуловлювача при поставці надається завірені печаткою паспорт і копія санітарно епідеміологичного висновку МОЗ України.
Крім того, на кожному жировловлювача для зручності монтажу та обслуговування маркуються технологічні отвори ( "вхід", "вихід", "вентиляція") і наклеюються на кришку виписка з інструкції по встановленню та обслуговуванню, з основними вимогами, а також фірмова наклейка на якій вказується модель жировловлювача, продуктивність згідно ТУ, дата виробництва і відмітка ВТК.

Моделі жироуловлювачів з літерою "Ф" (з фільтр-пакетами) комплектуються ними з розрахунку 5 штук фільтр-пакетів на новий Жироуловлювач (1 встановлено + 4шт запасні).

Сепаратори жиру, згідно ТУ У 29.2-32306957-002: 2009 виготовляються з полімерних матеріалів (листового поліпропілену або поліетилену).

Будова жироуловлювача І КОМПЛЕКТНІСТЬ


Интернет реклама