gallery/attachments-Image-Logo_PK_m_1

02090, Київ, вул.Калачівська, 11

+38044 4518918, +38044 4517518

+36066 4639872

p-k2006@ukr.net

Що таке Крохмалоуловлювач?

Крохмалоуловлювач - це спеціальний прилад, який, завдяки своїй конструкції, затримує частинки крохмалю містяться в каналізаційних стоках.
Крохмалоуловлювач за конструкцією нагадує жироуловлювач, але з лотком для крохмалю і додатковими внутрішніми перегородками, для більш ефективного відстоювання крохмалю. Як і жироуловлювачі, крохмалоловкі відрізняються продуктивністю і піковим скиданням, від чого залежить і їх ціна. Крохмалоуловлювачі в залежності від умов експлуатації підрозділяються на: побутові та промислові.

Переваги крохмалоуловлювачів:
• Високий рівень очищення води від крохмалю.
• Відмінне виконання всіх нормативів і вимог, висунутих до пристрою.
• Простота використання. Спеціальний лоток встановлений таким чином, що не пропускає сміття в робочий простір. Лоток легко знімається і очищається.
• Простота підключення - не вимагає спеціального устаткування і навичок.
• Міцність - корпус виготовляється з високоякісного пластику. Може витримати високу температуру і не псується від контакту з хімічно агресивними речовинами.
• Гарантія - 2 роки.
• Доступна ціна.

Зао яким принципом обирати пристрій?
Купити потрібну модель крохмалоуловлювача не представляє особливої ​​складності, якщо добре розібратися в тому, як працює пристрій, що в нього входить, яких розмірів буває.
Багато хто вибирає крохмалоуловлювач спираючись на вартість. Але це не зовсім вірно. Ціни можуть бути різними і не завжди розповідати всю правду про товар. Тому читання важливої ​​інформації біля кожного товару варто, щоб мати вірне уявлення про те, як воно працює, про величину ємності, про призначення і терміни експлуатації. Не зайвим буде послухати відгуки реальних людей, які вже купували подібні пристрої і застосовували на ділі.
Купити крохмалоуловлювач виробництва компанії ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ Ви можете скориставшись консультацією менеджера нашої компанії. У нас ви зможете вибрати будь-яку модель, подивитися габарити, порівняти продуктивність і вирішити, який прилад вам найбільш підходить. На крохмалоуловлювачі виробництва компанії ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ діє гарантія - 2 роки.

Starch is found in many foods - in some fruits, vegetables, in large quantities - in potatoes and legumes. Starch is found in most sausages, mayonnaise, ketchup and other products as a thickener. In addition, starch in the form of a powder is widely used in the pulp and paper industry and in the pharmaceutical industry as a filler for tablet dosage forms.
When the starch enters the sewer pipe, over time it will begin to deposit on the walls of the pipes in the form of a crust, which in appearance resembles scum on the teapot. It will take quite a few years, and the sewer system may fail.

gallery/attachments-Image-krahmal_

КрОХмалоуловЛЮВАЧІ


Интернет реклама