gallery/attachments-Image-Logo_PK_m_1

02090, Київ, вул.Калачівська, 11

+38044 4518918, +38044 4517518

+36066 4639872

p-k2006@ukr.net

Жироуловлювачі

У давні часи перша господиня (а може це був господар?) Вирішила прибратися в печері. Нарвала гнучких гілок, зв'язала їх і вимела все сміття. Згодом це нехитре пристосування отримало назву - «віник». Протягом історії з'явилися різні його види - волоті, мітли і навіть подметающие машини! Прийшов час і людина замислилася - віник мете, а й піднімає пил! Для вирішення цієї проблеми людство винайшло пилосос. Колись це була мрія будь-якої домогосподарки. Але було в ньому і своє незручність - періодично доводилося витрушували ганчір'яний фільтр на вулиці. При цьому пил летіла на всі боки і на миючого теж, і хоча це було вже не так часто як при збиранні з віником або віничком, але все одно зібрану в пилососі пил періодично доводилося вдихати.
Абсолютно революційним рішенням був початок використання в пилососах змінних фільтр-пакетів! Тепер досить стало вийняти використаний пакет з пристрою і кинути його у відро для сміття або відразу винести на смітник. При цьому сміття і пил не розлітаються, а обслуговування пилососа займає зовсім мало часу.

Жироуловитель с фильтр-пакетом

Преимущества применения фильтр-пакета*:
(*только для бытовых жироуловителей под мойкой)

- дозволяє за один раз витягнути все сміття з жироловки;
- відпадає необхідність зливати жироуловитель, щоб очистити осіли важкі опади з дна;
- не потрібна спеціальна ємність для зливу жиру;
- відпадає необхідність часто відмивати жироуловлювач від осілого на стінках жиру;
- зменшує витрату води на обслуговування сепаратора жиру;
- дозволяє збільшити інтервал між промивками Жіроотделітель;
- збільшує фільтрацію, додатково зменшує концентрацію жирів в стічних водах;
- значно зменшується час обслуговування сепаратора жиру.

Використання фільтр-пакета дозволяє якісно і швидко виконати обслуговування Жіроуловлювачів, не дуже забруднивши при цьому руки.

Перераховані переваги полегшують експлуатацію жировловлювача з фільтр-пакетом в кухнях кафе, їдалень, ресторанів, кулінарних відділах магазинів і супермаркетів.

 

Застосування фільтр-пакета в жироуловлювачах дозволить підвищити рівень очищення кухонних стоків і зменшити трудовитрати по експлуатації кухонних каналізаційних трубопроводів.

Жироeловлювач з фільтром під мийку

У історії можна і потрібно вчитися!

Прагнучи до вдосконалення нашого виробу, а також для полегшення очищення жироуловлювачів, ми почали встановлювати в них спеціальний пакет. Крім збору жирів і шлаків, завдяки фільтраційним властивостям тканини, пакет служить ще і додатковим фільтром.

Спеціальна конструкція, фільтр-пакета дозволяє зняти його з кріплень, і давши стекти воді утилізувати разом з вмістом. Далі в сепаратор жиру необхідно встановити новий фільтр-пакет, що входить в комплект.
Впровадження фільтр-пакета дало можливість застосування сепаратора також у вигляді чешуеуловітеля на підприємствах по обробленню риби.

Жироуловитель Оптима-60 с фильтром

Интернет реклама