gallery/attachments-Image-Logo_PK_m_1

02090, Київ, вул.Калачівська, 11

+38044 4518918, +38044 4517518

+36066 4639872

p-k2006@ukr.net

Жироуловлювачі

Існують два основних види монтажу жировловлювача:

наземна установка - в приміщенні біля мийки або в підвалі будівлі;
підземна установка - на вулиці із заглибленням під землю бажано безпосередньо на виході каналізаційної труби з будинку (цеху), де як правило є невелика ділянка газону, на якому легко і просто зробити земляні роботи мінімально порушуючи проїжджі частини і асфальтне покриття.

При установці жироeловлювача в приміщенні, необхідно підготувати майданчик на якій буде встановлюватися Жироуловлювач. Він повинен бути рівим, а в разі установки жироуловлювача над підлогою підставка повинна бути досить міцною і стійкою. Жироуловлювач повинен бути встановлений в доступному для обслуговування місці. Забороняється встановлювати Жироуловлювач поблизу від жарочного обладнання, електричних розподільних щитів і т.п. Оптимальне місце розташування жироуловлювача всередині приміщення, це безпосередньо під мийкою або групою мийок для посуду, можливо також розміщення жироуловлювача збоку від мийок, в підвалі або іншому приміщенні по ходу зливний каналізаційної труби.

При цьому переважним є розташування жироeловлювача якомога ближче до миття, тому що процес сепарації жирів в теплій воді відбувається більш ефективно, ніж коли стоки вже охололи протікаючи по трубах. До того ж при цьому відбувається мінімізація "зажирювання" внутрішніх ділянок каналізаційних трубопроводів
Однієй з необхідних умов при установці жироуловлювача є підключення жироуловлювача до системи витяжної вентиляції. Виконання цієї умови допомагає значно зменшити скупчення неприємного запаху під кришкою жироуловлювача, що виділяється в процесі сепарації і накопичення жирів.
Хоча установка побутового жироуловлювача під мийку і здається не складним справою, з якою може впоратися і Ваш співробітник, краще використовувати для цієї операції фахівця - сантехніка. Тим паче, що перед установкою жироуловлювача обов'язковим є прочищення всіх каналізаційних труб що підключаються до жироловці під мийкою.

gallery/attachments-Image-Giroulovitel_v_podvale
gallery/attachments-Image-0073

Монтаж і установку промислових (виробничих) сепараторів жиру, що вимагають земляних робіт (часом на глибині 3-6м), бетонування основи під жироуловлювач, і установку бетонних кілець з подальшою обсипанням, необхідно проводити з залученням монтажників мають допуски і дозволу для проведення таких робіт і необхідне будівельне обладнання, і які виконують всі необхідні процедури для подальшої нормальної, стабільної роботи жироуловлювача.

Важливо!
Перед початком експлуатації і після обслуговування необхідно заповнити жироуловитель холодною водою до технологічного рівня.

Встановлення жироуловлювачів

gallery/attachments-Image-giroulovitel-pod-moyku

Интернет реклама