gallery/attachments-Image-Logo_PK_m_1

02090, Київ, вул.Калачівська, 11

+38044 4518918, +38044 4517518

+36066 4639872

p-k2006@ukr.net

Піскоуловлювачі

Піскоуловлювачі "Клінінг-ПМ"

Піскоуловлювачі "Клінінг-ПМ" - підлогові піскоуловлювачі спеціально призначені для прийому та очищення забрудненої води з середніх (з баком для брудної води від 25 до 80 літрів) і великих (з баком для брудної води від 80 до 200 літрів) підлогомийних машин, які широко використовуються для прибирання у великих торгово-розважальних центрах, виставкових центрах, на стадіонах, а також для збирання складських і виробничих приміщень.


Піскоуловлювачі "Клінінг-ПМ" виготовляються в декількох модифікаціях - для машин з залповим скиданням до 40, до 60, до 80, до 100, до 150 і до 200 літрів. Під замовлення піскоуловлювачі можуть виготовлятися і для більш значного залпового скиду.


Як працюють пісколовки для підлономийних машин?
Піскоуловлювачі "Клінінг-ПМ" спеціально розроблені з урахуванням особливостей машинного прибирання приміщень. Висота заливної горловини пісколовок спеціально розрахована для підлогомийних машин різних типів і обсягів.

 

Пісколовки "Клінінг-ПМ" прості і зручні в експлуатації - необхідно тільки встановити пісколовку в зручному для під'їзду машини місці. Оператору машини залишається зняти кришку з горловини, злити відпрацьовану воду і продовжити роботу. При правильному підборі пісколовки - весь обсяг брудної води, що зливається з підлогомийної машини може бути прийнятий відразу.

Скидання очищеної води в каналізацію відбувається протягом декількох хвилин, тому до наступного скидання піскоуловлювач буде вже повністю готов до роботи. Визначити момент зміни фільтрувального мішка дуже просто - перфорована перегородка (гаситель потоку) влаштована таким чином, що дозволяє робити злив навіть при значному заповненні піскоуловлювача, однак при заповненні більше 50% вода буде йти значно довше. Якщо при черговому скиданні води з підлогомийночной машини оператор побачить що вода залишилася стояти в горловині пісколовки - значить пора замінити мішок.
У міру наповнення, мішок викидається і вставляється новий.
Гумовий хомут легко одягається на горловину, вставляючи в спеціальний стопорний паз і надійно закріплює мішок, оберігаючи його від «зриву» при залповому скиданні води в піскоуловлювач.
В якості мішка можна використовувати будь-який ПП мішок для будівельного сміття.

Переваги піскоуловлювачів «Клінінг-ПМ»:
Максимальна зручність в роботі оператора підлогомийної машини
Не має потреби в додатковому обладнанні (ванни, піддони та ін.) - піскоуловилювачі оснащені власною зручною заливною горловиною.
Наявність гідрозатвора - гарантована відсутність неприємних запахів з каналізації
Зручність зміни фільтра - просто витягніть мішок і встановіть новий
Доступність фільтрувальних мішків - Ви можете використовувати стандартний ПП мішок для будівельного сміття
Міцність корпусу - піскоуловлювач здатний витримувати навіть сильні удари підлогомийної машини.

ПіСКОУЛОВЛЮВАЧІ СЕРІЇ "КЛІНІНГ"

Піскоуловлювачі серії "Клінінг" призначені запобігання засмічення каналізаційних труб сміттям і осадом у вигляді піску і бруду, а також для максимальної зручності і ефективності роботи прибиральниць.

 

При прибиранні приміщень виникає необхідність кудись зливати брудну воду, яка містить до того-ж якусь кількість зважених часток (пісок, земля, сміття). У кращому випадку, прибиральниця може таку воду зливати в унітаз, в гіршому - в мийку. При цьому часто виникає ймовірність засмічення каналізаційних труб. Уникнути таких засмічень може допомогти піскоуловлювач серії "Клінінг".

Піскоуловлювачі для підлогомийних машин

gallery/attachments-Image-Peskoulovitel_Klining-PM-100

Интернет реклама

Каталог