gallery/attachments-Image-Logo_PK_m_1

02090, Київ, вул.Калачівська, 11

+38044 4518918, +38044 4517518

+36066 4639872

p-k2006@ukr.net

Жироуловлювачі

Обов'язковими для установки Жироуловители є там, де є досить велика кількість господарсько-побутових стічних вод, забруднені жирами. Як правило, це ресторани і їдальні, кухні супермаркетів і кондитерські - т. Е. Підприємства, пов'язані з організацією харчування і виробництвом харчових продуктів і напівфабрикатів.

На багатьох великих підприємствах харчової промисловості з часів СРСР можуть використовуватися жироуловлювачі або їх каскади виконані у вигляді бетонних резервуарів. Як правило з більшістю з них є одна і та ж проблема - бетонні стінки за такий термін експлуатації починають тріскатися і герметичність таких резервуарів можна поставити під сумнів. А значить може бути присутнім скидання жировмісних стоків безпосередньо в грунт, що сприяє погіршенню екології навколишнього середовища вуцелом. Звичайно можлива реставрація даних резервуарів шляхом покриття бетону спеціальними вбирає клейовими складами або футерування даних резервуарів пластиками (якщо вони мають монолітну структуру), але все це досить дорого і як правило вимагає зупинки роботи всього підприємства, що тягне за собою істотні збитки.

Установка пластикових промислових жировловлювача на окремо взятий цех з подальшим виведенням очищених стоків з нього в каналізацію дозволяє мінімізувати втрати на реконструкцію такого виду очисного обладнання.

gallery/attachments-Image-2
Промышленный жироуловитель СЖК 7,2-1,1 с усилениями под заливку

Пластиковий промисловий Сепаратор жиру - це свого роду попередня очисна система, яка завдяки своїм розмірам і високої продуктивності служить для видалення з стічних господарсько-побутових вод підприємства (або цеху) жирів перед їх випуском в загальну каналізацію або в відстійник. Це необхідно для того, щоб запобігти забрудненню жиром, як каналізаційних систем, так і очисних споруд - в іншому випадку може статися погіршення їх роботи аж до повного виходу з ладу.

Необхідно пам'ятати про те, що для ефективної роботи промислового жировловлювача вимагається створення деяких умов. Так, температура стоків, що надходять в апарат, повинна бути близько 40 ° С. Видалення осаду і жирів з жировловлювача має відбуватися не рідше одного разу на три місяці, причому незалежно від того, чи був досягнут критичний рівень, чи ні - в іншому випадку є небезпека затвердіння осаду і жирової кірки. Технічне обслуговування промислових, підземних сепараторів жирів повинно проводиться за допомогою асенізаторської машини спеціальними підприємствами що займаються утилізацією подібних жирових стоків.

Активне застосування промислові Жироловки знаходять в молочної та м'ясопереробної та кондитерської промисловості, а також на підприємствах що займаються випуском такої продукції як чіпси, снеки. Для стічних вод підприємств даного типу характерно значне забруднення тваринними жирами. Теплі стічні води містять жири надходять в систему каналізації, поступово остигаючи жир осідає на стінках трубопроводу, засмічуючи їх і перешкоджаючи нормальній роботі підприємства. Також жири заважають подальшій обробці стоку на біологічних очисних спорудах. Тому як правило першим ступенем очисних споруд підприємств даного типу є промислові Жировловлювачі, значно знижують вміст жирів в стічних водах.

Підземне виконання вимагає обов'язкового утрамбовиванія дна котловану в разі глинистих ґрунтів або використання бетонної плити, якщо грунт піщаний, а також обов'язкової установки жировловлювача в бетонних кільцях (можлива також обкладання стін цеглою). Таким чином Жироуловитель встановлюється в свого роду кесон, який захищає пластиковий герметичний корпус від грунтових зрушень і тиску.
У разі глибокого пролягання каналізаційних трубопроводів до яких підключається Жироуловитель, рекомендується стінки кесона встановлювати бетонну плиту з отверстіемна під люк.

gallery/attachments-Image-0073_1

* Принципова схема установки підземного Жировловлювачі (сепараторів жиру) серії СЖК, виробництва компанії ПолімерКомплекттм виглядає наступним чином:

gallery/attachments-Image-shema_ustanovki_SGK

Застосування промислових сепараторів жирів (промислових жироуловителей) на виробництвах що скидають жиро-і олійновмисні  стоки є обов'язковим!

ПромИСЛОВІ ЖироуловЛЮВАЧІ - сепараторИ жирУ


Интернет реклама