gallery/attachments-Image-Logo_PK_m_1

02090, Київ, вул.Калачівська, 11

+38044 4518918, +38044 4517518

+36066 4639872

p-k2006@ukr.net

Насосні станції "КНС МІНІ" виробництва Компанії "ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ" - це автоматичні насосні станції. Ці моделі можна використовувати в побуті, комунальному господарстві та виробництві.

gallery/attachments-Image-kns-mini_2m_1

Сфера застосування насосних станцій "КНС міні".
Автоматичні насосні станції "КНС міні" забезпечують відкачку стічних вод з кафе, їдалень, ресторанів, супермаркетів, приватних і багатоквартирних будинків, комунальних підприємств і т.п., в автоматичному режимі.

Насосні станції "КНС міні" виготовляються трьох типорозмірів, на 60,100 і 200 літрів, і можуть комплектуватися різними видами насосів в залежності від необхідності.

Корпус насосної станції "КНС міні" виготовлений методом екструзії зварювання, з хімічно-стійкого листового пластику виробництва Німеччини. Все що подають патрубки приварені, що унеможливлює протікання. Всі резервуари конструктивно мають люк з кришкою, прийомні патрубки Ø50 та 100 мм і вентиляційну горловину.

Конструкція і комплектація КНС узгоджується з замовником.

КНС-міні-1

gallery/attachments-Image-kns-mini-1

КНС-міні-2 та КНС-міні-3

gallery/attachments-Image-kns-2-ru

Каналізаційні насосні станції або КНС застосовуються в складі інженерних мереж для відведення промислових, господарсько-побутових і зливових стічних вод. Вони володіють герметичністю, міцністю и довговічністю, завдяки технології виготовлення.

Корпус підземних КНС виконується як правило з листового поліетилену або з поліетиленової труби з структурованою стінкою.
Побутові КНС, встановлювані усередині будівель, в підвалах, можуть виготовлятися з поліпропілену.

Приймальний резервуар великих КНС обладнується гратами або виймаємо кошиком з гратами. Решітка призначена для затримання крупного сміття.

Необхідний обсяг прийомного резервуара визначають за графіком припливу і відкачування стічних вод.

Насоси підбирають по необхідному напору і максимальної продуктивності насосної станції.

Напірний трубопровід виконується з пластикових труб.

КАНАЛІЗАЦІЙНІ НАСОСНІ СТАНЦІЇ КНС-МІНІ

gallery/attachments-Image-Kns-mini-60-top-2_m

Интернет реклама
gallery/kns-1
gallery/kns-2-3